Hlavná budova firmy Siteco

       Colmark s.r.o. je obchodným zastúpením spoločnosti Siteco GmbH Traunreut, ktorá patrí medzi špičku v oblasti osvetlenia na svetovom trhu. Do nášho portfólia svietidiel patria značky  Siteco a Traxon.

Medzi naše hlavné činnosti patrí :

     Analýza aktuálneho stavu osvetlenia a energetickej náročnosti, audit
—     Vypracovanie technických alternatívnych riešení osvetlenia a riadenia podľa požiadaviek zákazníka a noriem
—      Investičná a energetická kalkulácia navrhnutých alternatív
—      Dodávka technológie osvetlenia a riadenia
—      Komplexná dodávka diela vrátane montáže, projektovej dokumentácie a uvedenia do prevádzky
—      Financovanie diela

Navrhujeme a realizujeme svetelno-technické riešenia pre oblasti :

—    Priemysel, logistika
—    Kancelárie, obchodné priestory
—    Verejné osvetlenie, parkoviská, športoviská
—    Architektonické osvetlenie statické / dynamické
—    Systémy riadenia osvetlenia

       Náš team pozostáva z odborníkov, ktorí mnohé roky pôsobili v spoločnosti OSRAM, a.s. na pozíciách v technológii výroby, konštrukcii a dizajne, ako aj v projektovom obchode, kde sme načerpali skúsenosti v oblasti osvetlenia, ako jedni z mála na trhu. Práve preto sme iní a dokážeme zákazníkovi a investorovi správne poradiť, čo je vzhľadom na jeho potreby vhodné osvetlenie s dôrazom na pomer kvality, ceny, životnosti a návratnosti.

       Svetelné systémy a svietidlá značky Siteco a Traxon sú charakteristické vysokou kvalitou spracovania, výbornými svetelno-technickými parametrami, svojou spoľahlivosťou, prepracovaným dizajnom a jednoduchosťou montáže.

       Pri návrhu a realizácii projektov dlhodobo spolupracujeme so silnými a stabilnými partnermi. Naším zákazníkom ponúkame spoluprácu na vysokej kompetentnej úrovni s dôrazom na vysokú úroveň servisu a spokojnosti s realizáciou.  Vďaka tomuto prístupu a kvalitnej technológii máme zrealizovaných stovky projektov s dodávkou viac ako 50 tisíc svietidlami v plnej spokojnosti zákazníkov.

×